...życzymy wszystkiego najlepszego...

2 września uroczystym apelem rozpoczęliśmy  kolejny rok nauki w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Królowej Jadwigi. Pan dyrektor, Artur Śniegucki i wicedyrektor, Małgorzata Winiarczyk oraz zaproszeni goście: zastępca burmistrza p. Łukasz Napieralski, przewodnicząca Rady Miejskiej p. Jadwiga Czekajewska i przewodnicząca Rady Rodziców p. Ewa Rumowicz życzyli naszym uczniom udanego roku szkolnego 2019/20, wielu sukcesów, odwagi w pokonywaniu trudności, bezpiecznej zabawy i wspaniałych koleżeństw.

Naukę w naszej placówce podjęło 418 uczniów, w tym dzieci młodsze, do 6 roku życia w 3 oddziałach przedszkolnych. Pierwszy raz w szkole podstawowej, ale podtrzymując tradycję  rozpoczętą przez p. dyrektor Barbarę Zawadzką w gimnazjum, naukę rozpoczęli też uczniowie klasy 7 w oddziale dwujęzycznym. Młodzież będzie uczyć się angielskiego codziennie, dodatkowo elementy geografii, chemii i fizyki będą wykładane w tym języku.

Przedszkolakom, uczniom, rodzicom,nauczycielom i wychowawcom, pracownikom szkoły i dyrekcji

życzymy wszystkiego najlepszego w roku szkolnym 2019/2020.

Zobacz filmy w Szkolnej Filmotece...