... nowych doświadczeń...

Nowe półrocze na dobre zagościło w naszej szkole ! Z zapałem i radością wróciliśmy do swoich obowiązków – nauki, prac domowych, wypracowań i zadań. Przed nami nowe wyzwania i plany.

Mimo to chętnie wspominamy zimowy odpoczynek, a nasza szkolna skrzynka pocztowa zapełnia się kartkami pocztowymi z pozdrowieniami z różnych zakątków Polski i świata. Wśród naszych uczniów byli i tacy, którzy spędzili ten czas z nami w szkole.

Mury szkoły zmieniły się wtedy w miejsce przygód, nowych doświadczeń, ale przede wszystkim miejsce pełne uśmiechu….!!!

Plan tegorocznych ferii był bardzo bogaty i urozmaicony, zarówno uczniowie młodszych jak i starszych klas znaleźli coś ciekawego dla siebie. - kino, teatr, planetarium, zajęcia plastyczne, kulinarne, taneczne. Jednak najmocniejszym punktem naszych spotkań był ruch, nie tylko na basenie, ale przede wszystkim na świeżym powietrzu w parku, na placu zabaw. Kulminacją naszych ferii była uroczysta dyskoteka z pyszną pizzą. Dzieci otrzymały piękne dyplomy, a wychodząc ze szkoły w niejednym oku można było dostrzec łzę wzruszenia, że to już koniec...