W dniach 11,12 lutego w obu budynkach naszej ,,Jedyneczki’ odbyły się Dni Otwarte.

W budynku szkoły przy ul. Łódzkiej 117 przybyłych rodziców i kandydatów do oddziałów przedszkolnych, klas pierwszych witali: Dyrektor, nauczyciele oraz uczniowie klasy III a i III b z Małego Samorządu Uczniowskiego. Po prezentacji atutów szkoły, przybyli goście mogli obejrzeć oraz wysłuchać występy uczniów koło wokalnego.

Podczas zwiedzania szkoły na dzieci czekały oczywiście liczne atrakcje. Na warsztatach mydlarskich każde z nich miało możliwość własnoręcznego wykonania pachnących mydełek w różnych kolorach i kształtach, które zabrały ze sobą na pamiątkę do domu. W trakcie warsztatów artystycznych dzieci wykonywały gniotki, maski karnawałowe oraz miały okazję muzykować. Uczestniczyły również w zabawach z tablicą interaktywną, zabawach językowych, sportowych i zajęciach z kodowania. Przewodnikiem naszych małych gości  została Biedronka – Halinka, która oprowadzała je po szkole  i zachęcała do uczestnictwa w warsztatach.

Rodzice podczas dni otwartych mieli możliwość porozmawiania z nauczycielami, pedagogiem i psychologiem szkolnym.

Cieszymy się, że dzieci i rodzice mogli poznać naszą szkołę.

Zapraszamy wszystkich  na sportowy festyn rodzinny, który odbędzie się w naszej szkole w czerwcu.

Katarzyna Kaźmierczak, Violetta Berek