...zapraszamy na piknik rodzinny 7 czerwca...

W dniach 6,7 marca w obu budynkach naszej ,,Jedyneczki’ odbyły się Dni Otwarte.

Przybyłych rodziców i kandydatów do oddziałów przedszkolnych, klas pierwszych i siódmych witali: Dyrektor, nauczyciele oraz uczniowie szkoły. Rodziców wraz z pociechami oprowadzali uczniowie, zapoznając z wieloma atrakcjami proponowanymi przez organizatorów. Dzieci uczestniczyły w zabawach i grach ruchowych w sali gimnastycznej oraz uczyły się piosenek w języku angielskim. Miały także możliwość własnoręcznego wykonania pachnących mydełek w różnych kolorach i kształtach, które zabrały ze sobą na pamiątkę do domu. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia z wykorzystaniem tablic interaktywnych oraz matą do kreatywnego myślenia ,,Mistrzowie kodowania’’. Każdy uczestnik spotkania opuścił szkołę we własnoręcznie ozdobionej koronie. Zainteresowanie najmłodszych było tak duże, że po godzinie 19 rodzice namawiali dzieci do opuszczenia szkoły.

Wszystkim uczestnikom spotkania dziękujemy za przybycie i zapraszamy na piknik rodzinny 7 czerwca w budynku przy ul. Łódzkiej 5/7.