Dziękujemy!

Dziękujemy  wszystkim rodzicom, którzy wsparli organizację  Kiermaszu Wielkanocnego zorganizowanego  5 kwietnia w naszej szkole. Dzięki wspaniałym rodzicom p. Ewie Rumowicz i p. Monice Czyżewskiej oraz p. Natalii Łukaszewskiej mogliśmy wszyscy poczuć przedsmak Świąt    Wielkanocnych 2019.  

Wypieki kusiły formą oraz kolorem,  nawiązując  do tradycyjnych świątecznych pisanek, a także króliczków i lukrowych babeczek.  Ten słodki dzień uświetniła także wystawa JAJEK FABERGE przygotowana przez p. Mariolę Staniek, a małych "cudeniek" wykonanych  przez uczniów klas III gimnazjum i absolwentów.  

Dziękujemy p.Izie Pawlaczyk,  p. Marcie  Maroń,  p. Anecie Piotrowicz i Kasi Furman oraz pracownikom szkoły za opiekę nad stoiskiem i aranżację. Ten słodki dzień był pełen radości  dla nas wszystkich.