Dzień Edukacji Narodowej to dzień szczególny - Dzień Nauczyciela 14.10.2020 w naszej szkole SP 1 im. Królowej Jadwigi w Konstantynowie Łódzkim. Uroczystości związane z obchodami tego dnia zostały udokumentowane w postaci zapisu cyfrowego, zdjęć i prezentacji multimedialnych. Dla Państwa zostały specjalnie stworzone zwiastuny ilustrujące uroczyste  "Pasowanie Ucznia" w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Łódzkiej 117 i Łódzkiej 5/7. Ze względu na pandemię przygotowujemy również dla wszystkich niespodziankę w postaci filmów z tych dwóch obiektów tak, aby każdy mógł na swój indywidualny sposób odebrać i przeżyć ten uroczysty dzień -  uczniowie, nauczyciele, rodzice i pracownicy szkoły. Te filmy staną się też pamiątką chwil jedynych i swoistych w naszym życiu oraz dokumentem wydarzeń szkolnych. Czekamy więc na relację filmową i dziękujemy p. Szymonowi Jędrzejczykowi oraz Dyrekcji MOK p. Lenie Podsiadła za to, że cały czas wspiera nas w naszych edukacyjnych przedsięwzięciach i umożliwia realizację ciekawych kulturalnych projektów.