Zaproszenie

Przed Świętami Bożego Narodzenia uczniowie naszej szkoły w uroczysty sposób wprowadzili całą społeczność w ten wyjątkowy czas. Klasa IV b oraz uczniowie gimnazjum uczęszczający na lekcję etyki przygotowali jasełka. Radość z narodzenia Zbawiciela pragniemy przedłużyć, dlatego w najbliższy piątek 5 stycznia 2018  o godzinie 17.30 na sali gimnastycznej SP Nr 1 im. Królowej Jadwigi przy ulicy Łódzkiej 5/7 odbędzie się "Kolędowanie dla Natalki".

3 stycznia nasza bohaterka skończy swój pierwszy rok życia. Zdiagnozowano u niej artogrypozę, która objawia się wrodzoną sztywnością stawów i zanikiem mięśni. W programie koncertu przewidzieliśmy jasełka klasy IV i jasełka gimnazjalistów oraz występ zespołu muzycznego i wspólne kolędowanie.

Zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli na nasze spotkanie przedłużające Radość Bożonarodzeniowego Cudu.

Do zobaczenia 5 stycznia o 17.30