"Konopnicka na wiosnę"

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów phocagallery/2017-2018/konopnicka oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W piątek, 6 kwietnia w Bibliotece Miejskiej został zainaugurowany cykl spotkań z poezją. Jego pomysłodawczyni, pani Agnieszka Janiak-Staszek do projektu zaprosiła młodzież gimnazjalną naszej szkoły. We współpracy powstał niecodzienny projekt edukacyjny łączący wiele obszarów. Słowo poetyckie ze strof Marii Konopnickiej połączyliśmy z malarstwem dziewiętnastowiecznym i muzyką epoki. Młodzi ludzie mówili do seniorów, interpretując na swój nowoczesny sposób poezję autorki "Kubka", "Preludium", czy "Konwalii".

W projekcie "Konopnicka na wiosnę" wzięli udział: Zuzanna i Jakub z III B, Agata z III C, Magdalena , Martyna i Mateusz z II B, Wiktoria , Karolina i Sebastian z II E. 

Gratuluję wspaniałego występu i zachęcam wszystkich uczniów naszej szkoły do spotkania z poezją Konopnickiej na wiosnę!!!

    {gallery}/phocagallery/2017-2018/konopnicka{/gallery}