Zapraszamy!

Informujemy, iż posiedzenia Rady Pedagogicznej odbędą się w następujących terminach:

1. 29.08.2018r. /środa/, godz. 10.00 - kończące rok szkolny 2017/2018
  2. 30.08.2018r. /czwartek/, godz. 10.00 - rozpoczynające nowy rok szkolny 2018/2019.

Serdecznie zapraszamy.

Dyrekcja.

Zapraszamy na wywiad z panem Jerzym Jabłońskim w TVP 3.

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki. Zasoby mogą się dynamicznie zmieniać. Każdy uczeń i nauczyciel na swoim koncie – profilu będzie mógł gromadzić własne materiały, dzielić się nimi, tworzyć autorskie wersje podręcznika.

62 e-podręczniki do 14 przedmiotów i edukacji wczesnoszkolnej, w sumie 5195 lekcji – takie zasoby udostępnimy na naszej platformie w nowym roku szkolnym. Podzielone są na cztery główne bloki:

• edukacja wczesnoszkolna (klasy 1-3)
  • szkoła podstawowa (klasy 4-6)
  • gimnazjum i szkoła ponadgimnazjalna.

E-podręczniki będą całkowicie bezpłatne dla wszystkich. Dostępne z dowolnego miejsca o dowolnej porze, siedem dni w tygodniu. Online i offline – w razie kłopotów z siecią, za pomocą aplikacji natywnych dla systemów operacyjnych Android, IOS, Windows. Na  komputerach, laptopach, tabletach i smartfonach, czytnikach e-booków, tablicy interaktywnej.

Witryna projektu...

Rok dla Niepodległej

W związku ze zbliżającą się 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości, Minister Anna Zalewska zapowiedziała, że obecny rok szkolny 2017/2018 będzie „Rokiem dla Niepodległej”.

MEN od kilku lat nadaje hasła przy okazji kolejnych inauguracji roku szkolnego, aby w ten sposób zwrócić uwagę na ważne idee i problemy związane z edukacją.

Poprzedni rok szkolny 2016/2017 ogłoszony był „Rokiem Wolontariatu”.

uonet+log

Podstawowe zasady

Konta z poprzedniego dziennika UONET są nieaktualne. Należy uzyskać ponowny dostęp do nowego dziennika UONET+ (patrz poniżej).

Warunkiem dostępu jest zarejestrowanie mejla u wychowawcy klasy (poprzednio zarejestrowane w starym dzienniku są przeniesione do nowego).

Szkoła nie wydaje haseł dostępu.

Rodzice rodzeństwa muszą mieć ten sam mejl u każdego dziecka.

Mejl rodzica i dziecka może być taki sam w każdym typie szkół (szkoła podstawowa, gimnazjum).

Dziecko i rodzic mogą mieć własny dostęp do dziennika.

Możliwy jest dostęp mobilny. Aplikacja dla rodzica i dziecka: Dzienniczek+. Dostępna w sklepie GooglePlay, AppStore i Windows Store.

Dziennik jest systemem przeglądarkowym. Działa w każdym systemie operacyjnym bez instalacji dodatkowych programów lub wtyczek.

Aplikacja mobilna dla nauczycieli Lekcja+ jest dostępna dla platform Android i Windows Mobile.

Jak uzyskać dostęp (krótko)?

W pasku adresu przeglądarki internetowej wpisz adres dziennika elektronicznego: Wyświetli się powitalna strona systemu.

Kliknij przycisk Załóż konto, a następnie wpisz adres e-mail, który podałeś wychowawcy.