Gratulujemy!
Lokalne Grupy Działania z zachodniopomorskiego, lubuskiego, łódzkiego i z Czech przystąpiły do realizacji międzynarodowego projektu współpracy.
W ramach tego projektu nagrodzeni młodzi adepci sztuki dziennikarskiej uczestniczyli  w trzech warsztatach dziennikarskich o nazwie Młodzieżowa Akademia Komunikacji „MAK”. Nasz uczeń gimnazjum, Wiktor z klasy IID został laureatem i reprezentował Gimnazjum Nr 1 i nasze miasto na letnim obozie, poszerzając swoją wiedzę i umiejętności. Efekt tej pracy został pokazany w poprzedni weekend na konferencji podsumowującej. Jesteśmy dumni z osiągnięć Wiktora i z tego, że dzięki niemu nasza szkoła i Konstantynów Łódzki są rozsławiane nie tylko w Polsce, ale i poza granicami naszego kraju. Reportaż jaki przygotował gimnazjalista będzie można niebawem zobaczyć na naszej stronie.
Jeszcze raz gratulujemy Wiktorowi i życzymy kolejnych sukcesów!!!