Zapraszamy!

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Królowej Jadwigi w Konstantynowie Łódzkim informuje, iż w szkole prowadzone jest uzupełniające postępowanie rekrutacyjne do klasy pierwszej na rok szkolny 2018/2019 w budynku przy ul. Łódzkiej 5/7.

Wniosek o przyjęcie dziecka w postępowaniu uzupełniającym należy złożyć w sekretariacie szkoły przy ul. Łódzkiej 5/7 w terminie od dnia 7 maja 2018r. do dnia 9 maja 2018r.

...wynosi 66,50zł

Opłatę za obiady i (świetlicę w oddziale przedszkolnym) należy uiszczać do 10-go każdego miesiąca. W miesiącu maju 2018 r. opłata za obiady wynosi 66,50zł (19 x 3,50). Opłata za pobyt dzieci pięcioletnich w oddziale przedszkolnym poza minimum programowym w miesiącu maju 2018 roku wynosi:
zgodnie z zawartą umową
1 godz. pobytu                     15 zł
2 godz. pobytu                     34 zł
3 godz. pobytu                     53 zł
4 godz. pobytu                     72 zł
Opłaty należy dokonać: Bank Spółdzielczy w Aleksandrowie Filia w Konstantynowie Łódzkim  25 8780 0007 0000 0114 1000 0002

W treści przelewu należy umieścić imię i nazwisko dziecka/dzieci klasa, miesiąc za który dokonana jest opłata, za obiady, bądź świetlicę w „0” oraz w przypadku odliczeń za poprzedni miesiąc ilość obiadów/godzin świetlicowych odliczonych.

PROSZĘ  O UISZCZANIE WPŁAT  ZGODNIE  Z WW. KWOTĄ.  NIE  DOKONYWAĆ   NADPŁAT.

Dziękujemy wszystkim rodzicom klasy II c i kl. II d, którzy wsparli nasz pomysł organizacji Dnia Patrona Szkoły Królowej Jadwigi. Chcieliśmy, aby ten Dzień w sposób szczególny zapadł wszystkim w pamięci, nie tylko od strony  wizualnej, ale przede wszystkim duchowej. Dziękujemy sponsorom, którzy wsparli nasze przygotowania oraz obdarowali dzieci i młodzież słodyczami oraz owocami.

W szczególności pragniemy podkreślić zaangażowanie i natychmiastowy odzew ze strony właścicieli Piekarni AGANA  z Konstantynowa Łódzkiego Pani Anny i Dariusza Baczmagów, którzy przygotowali na nasz dworski stół 2 blachy pysznego ciasta drożdżowego. Dzięki temu mogliśmy obdarować zarówno przybyłych do nas gości, jak również dzieci i młodzież z naszej szkoły. Dziękujemy również Pani Anecie Tomaszewskiej za pyszne pierniki, które osobiście zafundowała i przywiozła z cukierni PTYŚ z Łodzi, bo bez tego symbolu dostatku, stół nasz byłby ubogi. Za wspaniałe ciasto tiramisu Pani Annie Marszałek, za rogaliki Pani Izabeli Catanalotti, cudowne babeczki Pani Monice Czyżewskiej i jeszcze raz wszystkim mamom, które na prośbę organizatorek o wsparcie odpowiedziały "Nie ma sprawy, super pomysł!!! POMOŻEMY.

A my w imieniu dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 1 im. Królowej Jadwigi i pracowników oraz zachwyconych dzieci i młodzieży, jeszcze raz pięknie DZIĘKUJEMY!!!

ptys sponsorzy
Logo!

Zapraszamy rodziców na konsultacje z nauczycielami, które odbędą się:

1. w dniu 20 marca 2018r. /wtorek/ w godz. 17.00-19.00 w budynku szkoły przy
    ul. Łódzkiej 5/7,
  2. w dniu 21 marca 2018r. /środa/ w godz. 17.00-19.00 w budynku szkoły przy
    ul. Łódzkiej 117.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 1.

rekrutacja

Opłatę za obiady i (świetlicę w oddziale przedszkolnym) należy uiszczać do 10-go każdego miesiąca. W miesiącu marcu 2018r. opłata za obiady wynosi 70,00zł( 20 x 3,50).

Opłata za pobyt dzieci pięcioletnich w oddziale przedszkolnym poza minimum programowym w miesiącu marcu 2018 roku wynosi:zgodnie z zawartą umową
1 godz. pobytu 16 zł
2 godz. pobytu 36 zł
3 godz. pobytu 56 zł
4 godz. pobytu 76 zł

Opłaty należy dokonać: Bank Spółdzielczy w Aleksandrowie Filia w Konstantynowie Łódzkim 25 8780 0007 0000 0114 1000 0002

PROSZĘ O UISZCZANIE WPŁAT ZGODNIE Z WW. KWOTĄ
NIE DOKONYWAĆ NADPŁAT!

W szkole działa Rada Rodziców, która wspiera działalność statutową szkoły. W tym dziale znajdziesz informacje o składzie osobowym Rady Rodziców i rad oddziałowych, plany zamierzeń, sprawozdania oraz inne informacje.

Więcej o: Rada Rodziców