Uwaga!

Zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Artystycznym pt." Zabierz mnie tam wyobraźnią " zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Głownie. Prace można wykonać w dowolnej technice np: rysunek, grafika, malarstwo, techniki mieszane, ale format nie może być większy niż A2 - 50 x70. Termin wykonania pracy artystycznej do 20.05.2020 r., bo musimy mieć jeszcze czas na wysyłkę! Jeśli znajdziecie chwilę wolnego uruchomcie swoją Wyobraźnię  i zastanówcie się nad tematem szczegółowym zadania - Jakie jest Twoje jedyne marzenie? Może uda Wam się  przelać na papier myśli i marzenia, takie bardzo indywidualne i wykonane w ciekawej konwencji! Na stronie Miejskiego Ośrodka Kultury w Głownie znajdziecie w czołówce strony, wszystkie konieczne do wysylki prac informacje. Pamiętajcie o podaniu danych i klauzuli RODO!

Zapraszam serdecznie zwłaszcza uczniów klas VII - jesteśmy Kochani w kontakcie!