#wiktoria 1920
1. Konkurs "Legiony Piłsudskiego" - plakat 60x80 cm (technika kolaż, malarstwo, foto kolaż) klasy 5 - 6 SP1.
2. Konkurs na formę przestrzenną " Makieta pomnika Józefa Piłsudskiego" z uwzględnieniem hasła  # wiktoria 1920 ( technika - tektura, pianka, kolorowe kartony, wycinanki, itp., format 50 x 60 x 40 cm) dla klas 7-8 SP1.
3. Konkurs plastyczny - projekt znaczka z napisem IN MEMORIAM - WIKTORIA 1920  z wizerunkiem J. Piłsudskiego i stworzenie kart z życzeniami dla Marszałka format A5 (technika cienkopisy, mazaki, tusze ecoliny, promarkery, mazaki) klasy 3 - 4 - 5 SP1.
Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w projekcie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Konstantynowie Łódzkim
Przewidywanych jest 12 cennych nagród dla uczestników z konstantynowskich szkół oraz prezentacja prac na zorganizowanej wystawie podsumowującej całość projektu w Galerii "Ogród sztuki" w październiku. Czekamy na Wasze prace.
Konsultacji merytorycznych i wszelkich informacji udziela nauczyciel plastyki Wiesława Przybyło-Cieślik - szkolny koordynator konkursu.