Zapraszam!

Serdecznie zapraszamy do udziału w Miejskim Konkursie Plastycznym pt. "Już Anieli przylecieli". Technika pracy dowolna płaska, półpłaska oprócz materiałów sypkich, format A3, metryczka na odwrocie kompozycji z następującymi danymi: imię, nazwisko, klasa, wiek, szkoła i adres ( Szkoła Podstawowa nr 1 im. Królowej Jadwigi w Konstantynowie Łódzkim ul Łódzka 117) oraz imię i nazwisko opiekuna artystycznego.

Uwaga! Praca konkursowa musi być opakowana w folię, bądź papier! Dołączamy również następujące dokumenty: kartę zgłoszenia i oświadczenie o udostępnianiu danych osobowych i przekazaniu pracy plastycznej na rzecz organizatora. Wszystkie informacje znajdziecie w linku poniżej do wglądu i druku. Prace przekazujemy do organizatora konkursu - Miejski Ośrodek Kultury w Konstantynowie Łódzkim przy ul. Łódzka 28 w godz. 9.00 - 15.00 w terminie do 16.12.2020 r. Kontakt merytoryczno - artystyczny Wiesława Przybyło-Cieślik.

https://we.tl/t-ECMleRUpKR