Dzisiaj w Legnicy odbyło się rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego związanego z choinką i tradycjami Bożego Narodzenia pt. "Choinka i tradycje Bożego Narodzenia". Uczniowie naszej szkoły wykonali kilkanaście prac o tej tematyce, które zostały przesłane do organizatora konkursu. Technika wykorzystana przez dzieci i młodzież to kolaż oraz różnego rodzaju środki wyrazu artystycznego. Odczytano wyniki, rozdano wyróżnienia, nagrody i pamiątkowe dyplomy dla uczestników. Laureaci ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Królowej Jadwigi w Konstantynowie Łódzkim:
NAGRODA - Aleksandra Mruk kl. V
WYRÓŻNIENIE - Antonina Grek kl. VII b
Gratulujemy uczestnikom i czekamy teraz na dyplomy oraz prezenty pod choinkę "Jak tradycja to tradycja".
Poniżej zamieszczamy prace uczestników konkursu z naszej szkoły.