Miło nam  poinformować, że Marta Gołąb kl. VI b zdobyła Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pn. „Bezpieczne dzieci w sieci” w kategorii kl. V-VI zorganizowanym przez  Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy pod patronatem honorowym Ministerstwa Cyfryzacji.

Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy w ramach działań na rzecz rozwijania metod i opracowywania narzędzi wspierających proces edukacji w zakresie kształtowania postaw probezpiecznych, szczególnie wśród dzieci i młodzieży w 2020 roku zorganizował konkurs plastyczny pn. „Bezpieczne dzieci w sieci”. 

Instytut kierując konkurs do dzieci w wieku szkolnym stawiał sobie za cel zwrócenie ich uwagi na tematykę bezpieczeństwa, która  w obliczu czwartej rewolucji przemysłowej, jest coraz mocniej akcentowana w odniesieniu do przestrzeni wirtualnej.

Gratulujemy Marcie zdobycia wyróżnienia, bo to już jej kolejny sukces w dziedzinie sztuki - plastyki i życzymy kolejnych udanych kompozycji! Brawo Marta!