W szkolnym konkursie malarskim pt. "Rzeka dziedzictwem natury, kultury i tradycji regionu" nasi uczniowie namalowali motyw rzeki nawiązując zarówno do kształtu, jak i samego kolorytu. Powstały kompozycje z wykorzystaniem różnorodnych perspektyw i elementów z otoczenia np. linii brzegowej, kajaków, odbicia drzew w wodzie. Najlepsze prace namalowali uczniowie w różnych kategoriach wiekowych zdobywając 4 równorzędne nagrody:

* Nagroda Aleksandra Gabrysiak kl. VI b za ciekawą kompozycję w obrazie;

* Nagroda Aleksander Stasiak kl. VI b za zastosowanie ciekawej perspektywy;

* Nagroda Maksymilian Stasiak kl. IV b za artystyczne walory pracy malarskiej;

* Nagroda Olga Buczek kl. IV b za koloryt pracy ujmujący również powietrze;

Gratulujemy i życzymy kolejnych interesujących prac malarskich związanych  z naturą i jej walorami artystycznymi - motyw w obrazach realistów i romantyków!