Zapraszam!

Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Królowej Jadwigi w imieniu dyrekcji i pracowników Miejskiego Ośrodka Kultury w Konstantynowie Łódzkim do udziału w konkursach miejskich z nagrodami. Wiosna i zbliżające się Święta Wielkanocne 2021 to doskonały czas na organizację konkursów tematycznych, nawiązujących do tradycji związanej z pisankarstwem, koronkarstwem i rzemiosłem artystycznym oraz fotografią, jako dokumentem danej pory roku i miejsca. Przed nami czas magiczny, nie tylko porządków, ale działań twórczych i świątecznych konkursów miejskich. Sami wybierajcie:

 
1. Miejski Konkurs Plastyczny "Karta Świąteczna, Wielkanoc 2021 "
 Szczegóły konkursu, kartę zgłoszeniową oraz regulamin znajdziecie  na stronie facebook MOK pod hasłem konkursu "Karta Świąteczna".  
 
2. Miejski Konkurs Fotograficzny "Wiosna radosna"
" Wiosna już tuż, tuż! 🌹
 Dlatego zapraszamy do udziału w Miejskim Konkursie Fotograficznym  z nagrodami pt. ,,Wiosna radosna'' ! 📸
 Szczegóły konkursu, kartę zgłoszeniową oraz regulamin znajdziecie w linku poniżej ! 🥰 Zdjęć nie drukujemy, tylko przesyłamy w zapisie cyfrowym na adres e-mail MOK, dołączając kartę zgłoszenia i oświadczenie.
 Gorąco zachęcamy i życzymy powodzenia ! 🤩📸
 
3. Miejski Konkurs Plastyczny "Pisanka Wielkanocna 3 D"
 Wszystkie informacje oraz dokumenty do realizacji pracy znajdziecie na stronie facebook MOK  -  "Pisanka Wielkanocna".
 
Koordynator konkursów na terenie szkoły nauczyciel plastyki WPC.