Zapraszam!
Zapraszamy bardzo serdecznie do udziału w konkursie modowym fotograficznym "Różne oblicza piękna. Co robią kobiety żeby się podobać?"
Konkurs został zorganizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Pabianicach, a na Wasze prace związane ze stylizacją i kostiumem organizatorzy czekają do 18.05.2021. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 28 maja 2021 r. 
"Najbardziej inspirująca stylizacja mieszkanek Pabianic i powiatu pabianickiego".
Konkurs ten jest kontynuacją tematyczną wystawy zdjęć Elżbiety Dzikowskiej „Różne oblicza piękna. Co robią kobiety żeby się podobać?”.
Wystawę będzie można oglądać od 8 do 27 kwietnia w centrum Pabianic, a wszystkie informacje możecie znaleźć na
link do karty zgłoszeniowej:
Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów konkursu modowego Miejskiego Ośrodka Kultury w Pabianicach. Przygoda z modą jest zawsze fascynująca! Możecie się o tym przekonać realizując ciekawe projekty kostiumów, gdzie Wasza inwencja twórcza oraz kreatywność mogą iść w parze z indywidualną wyobraźnią barwną.