Miło nam poinformować, że nasze uczennice zdobyły nagrody główne w Konkursie miejskim plastycznym z nagrodami pt. "Kartka patriotyczna" zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Konstantynowie Łódzkim z okazji 230 rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Laureatkami konkursu z naszej szkoły zostały:

Nagroda  - Wiktoria Szymczak kl VII a

Nagroda -  Antonina Grek kl. VII b

Zadaniem uczniów było stworzenie kartki pocztowej o tematyce patriotycznej formatu A5, nawiązującej do symboli narodowych flagi państwowej, orła białego w koronie i hymnu. Dodatkowo trzeba było umieścić przesłanie i hasło "Polak Polakowi Bratem", bądź "Jesteśmy Polakami". Gratulujemy dziewczynom zdobycia nagród i życzymy kolejnych udanych realizacji oraz sukcesów w rozpoczętych projektach ogólnopolskich.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu patriotycznego z naszej szkoły, którzy wzięli w etapie ogólnopolskim zorganizowanym przez Muzeum Poczty we Wrocławiu. Wasze prace zostały docenione przez jury i nominowane do wystawy. Gratulujemy!!!