Zapraszam!

Zapraszam do udziału w trzeciej edycji konkursu matematyczno-informatycznego InstaLogik. Realizowany jest w formule on line dla uczniów klas 4 - 8. Konkurs adresowany jest do wszystkich uczniów zainteresowanych zagadkami logicznymi, matematyką i tych, którzy interesują się programowaniem.

 Uczeń z pomocą rodzica może samodzielnie zarejestrować się. Aby reprezentować macierzystą szkolę musi podać min. Kod nauczyciela. W SP 1: N6486163.

Pierwszy etap konkursu rozpocznie się 1 października i potrwa do 28 października do g. 20:00. W tym roku ponownie przygotowano zestaw zadań o charakterze logiczno-matematycznym, które w ciekawy sposób, w formie historyjki, umożliwiają uczniom kontakt z zagadnieniami stojącymi u podstaw informatyki, nie odstraszają początkujących, równocześnie dając wyzwanie bardziej zaawansowanym uczniom.

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdziecie na stronie https://instalogik.pl . W przypadku pytań prosimy o wysłanie wiadomości na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..