Wyniki konkursów plastycznych międzynarodowych i ogólnopolskich regionalnych.

I Muzeum Obojga Narodów w Bielsku Podlaskim ogłosiło wyniki międzynarodowego konkursu plastycznego "Jan Paweł II w oczach dziecka". Finalistką tego konkursu z naszej szkoły została Martyna Karolewska z kl.VII b zdobywając Wyróżnienie. Dziś 22 października 2021 r. nastąpi uroczyste podsumowanie przedsięwzięcia połączone z wystawą nagrodzonych prac. Otrzymaliśmy w imieniu organizatorów specjalne podziękowania i zaproszenie na wernisaż.

W imieniu Organizatorów Muzeum Obojga Narodów w Bielsku Podlaskim oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku składa na ręce Pana Dyrektora serdeczne podziękowanie za udział uczniów Państwa placówki w XVI edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka” pod Honorowym Patronatem Jego Ekscelencji Biskupa Drohiczyńskiego Piotra Sawczuka, Fundacji Konferencji Episkopatu Polski „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, Akademii Katolickiej w Warszawie.....

W imieniu Organizatorów Henryk Zalewski Kierownik

II "Stowarzyszenie od serca Faustynka" w Legnicy 21.10.2021 na stronach fundacji ogłosiło wyniki konkursu ogólnopolskiego - regionalnego pn."Jan Paweł II", gdzie zdobywczynią nagrody z naszej szkoły została Aleksandra Gabrysiak kl. VII b, a wyróżnienie otrzymał Nikodem Gmiński kl.VIII b. Wspaniałe prace malowane z sercem zostały docenione przez organizatora i eksponowane z okazji  Dnia Papieża Jana Pawła II - 16 października w Legnicy.

Wszystkim laureatom i finalistom konkursów plastycznych serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych działaniach artystycznych WPC.