...zachęcamy do udziału...
Zapraszamy do udziału w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM pt. ,,MURAL - OKNO WYOBRAŹNI'' 😁
➡ Celem konkursu jest zainteresowanie, jak największej grupy osób nowymi środkami wyrazu artystycznego i upowszechnianie sztuki street art. Konkurs jest skierowany do osób, które potrafią spojrzeć na rzeczywistość oczyma wyobraźni i uwiecznić swoje myśli na fotografii. Inspiracją do wykonania zdjęć może być Mural, który znajduje się w Waszej okolicy, a zadanie polega na stworzeniu „opowiadania” w formie cyfrowej - fotograficznej z wykorzystaniem np. postaci, czy też dowolnego elementu (przedmiotu, rekwizytu) koniecznego do stworzenia odpowiedniej i zgodnej z tematem aranżacji kadru itp. ❤🤩
➡ Czekamy na Wasze zdjęcia do 2 kwietnia 2022 r. w formie papierowej i cyfrowej, którą przesyłacie na adres: Miejski Ośrodek Kultury w Konstantynowie Łódzkim, ul. Łódzka 28, 95-050 oraz na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 🥳
➡ Serdecznie zachęcamy do udziału, regulamin oraz kartę zgłoszenia wraz z metryczką znajdziecie na naszej stronie internetowej www.mok.konstantynow.pl !
(Informacja za strona MOK Konstantynów Łódzki)