Wśród dekoracji świątecznych przygotowanych przez koło artystyczne i dzieci ze świetlicy oraz klasy IV a, VI i VII a można zobaczyć prace w 3 D nagrodzone i wyróżnione w etapie szkolnym konkursu "Pisanka Wielkanocna" . Uczniowie wykazali się niezwykłą pomysłowością, doborem odpowiednich materiałów i precyzją wykonania za, co należą się wszystkim uczestnikom ogromne brawa. Na konkurs przekazano około 30 prac, jak również takie, gdzie "Pisanka" została wykorzystana, jako element kompozycji półpłaskiej w technice kolażu - tutaj ukłony dla klasy IV a, których przepiękne nawiązujące do tradycji kulturowych regionu formy zostały wyeksponowane na wystawie. Dziękujemy Radzie Rodziców za wspaniałe nagrody i okolicznościowe dyplomy p. Anecie.

Laureaci równorzędnych I miejsc:

Olivia Terpiał kl. IVb, Nikola Swarzyńska kl. IVb, Julia Ciammaruchi kl. Iva, Olga Buczek kl. Vb, Zofia Grala kl. Va, Sofia Yaremchuk Vb. Gratulacje!!!

Przed nami kolejne konkursy "Portret mojej mamy", "Jan Paweł II w oczach dziecka" i "Mural oknem wyobraźni" i czekamy na Wasze kreatywne prace plastyczne i fotograficzne.