Miło nam poinformować, że Finalistami konkursu interdyscyplinarnego "Kultury Starożytne kolebką współczesnej Europy" zorganizowanego przez Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi pod patronatem Łódzkiego Kuratora Oświaty zostali Klaudia Łukaszewska i Wiktor Walczak kl. VII b. Nasi uczniowie musieli wykazać się ogromną ilością wiedzy z przedmiotów takich, jak historia sztuki, historia powszechna i język polski. III etap konkursu wymagał  również przygotowania prezentacji na wybrany interesujący temat z historii sztuki i odpowiedzi na 2 wylosowane pytania. Konkurs jest związany z ogromnym wysiłkiem dla uczestników, a trwające 3 miesiące przygotowania świadczą o ilości i zakresie materiału, jaki należy sobie przyswoić. Gratulujemy Klaudii i Wiktorowi ogromnego sukcesu oraz życzymy zapału w pogłębianiu wiedzy i dążeniu do celu. Brawo kochani, Wasze pasje i zainteresowania zostały nagrodzone!!!