"Hobbit, czyli tam i z powrotem"

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów phocagallery/2017-2018/hobbit oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W październiku został ogłoszony konkurs na projekt okładki powieści J.R.R. Tolkiena "Hobbit, czyli tam i z powrotem". Komisja pod przewodnictwem pani Agnieszki Janiak - Staszek, pracownika Biblioteki Miejskiej w Konstantynowie wyłoniła najlepsze prace i przyznała nagrody i wyróżnienia. Oto laureaci:
I miejsce - Oliwia klasa II D gimnazjum
II miejsce - Laura klasa II A gimnazjum
III miejsce - Wiktoria klasa II B gimnazjum

Wyróżnienia - Gabriela Nikola klasa II B gimnazjum i Paulina klasa III E gimnazjum

Gratulujemy i dziękujemy za Wasze zaangażowanie!!!

Małgorzata Kazimierczak i Joanna Szczesio-Gawrońska

 {gallery}/phocagallery/2017-2018/hobbit{/gallery}