Wyłonimy zwycięzców...
Z okazji Dnia Patrona naszej Szkoły Królowej Jadwigi, został zorganizowany Szkolny Konkurs Plastyczny na najpiękniejszy "Portret Królowej Jadwigi'. Wybrani uczniowie z poszczególnych klas na lekcjach plastyki i zajęć artystycznych, przez cały ubiegły tydzień rysowali i malowali portrety Królowej Jadwigi. Inspiracją do pracy twórczej był portret wykonany przez największego malarza historycznego Jana Matejkę.
 
Zapraszamy do głosowania wszystkich uczniów i pracowników Szkoły Podstawowej nr 1 im. Królowej Jadwigi. Każda praca, która bierze udział w konkursie, posiada numer w prawym dolnym rogu. Ten numer wpisujemy na kartkę i głosujemy do środy włącznie. Urna na głosy będzie dostępna w bibliotece. Opiekunami konkursu szkolnego jest Pani Ewa Pawlak i Pani Mariola Staniek oraz aktyw biblioteczny i Samorządowy. Po przeliczeniu oddanych ważnych głosów, wyłonimy zwycięzców I nagrody w konkursie, która zostanie przekazana laureatom na Zakończenie Roku Szkolnego.
 
Zapraszamy serdecznie!