Wszyscy uczniowie szkoły tworzą Samorząd Uczniowski. Poniżej znajduje się lista odnośników do materiałów przedstawiających skład Zarządu Samorządu uczniowskiego, sekcji Samorządu, plany zamierzeń, komunikaty i inne informacje.

26 listopada w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Misia. Szkoła tonęła w pluszowych przyjaciołach uczniów. Na korytarzu stanęła fotobudka, w której uczniowie robili sobie zdjęcia z Teddim - naszym szkolnym misiem.

Z tej okazji zorganizowaliśmy również konkurs na najmniejszego i największego pluszaka.

Dziękujemy wszystkim uczniom za wspólne świętowanie !!!

Przewodnicząca: Weronika

Zastępca przewodniczącej: Weronika

Sekcja Organizacyjna:

Przewodniczący: Patryk Młynarczyk-->, skład: Adrian , Agata , Agata , Bartłomiej , Dominik , Ewa , Filip , Izabella , Julia , Kacper , Kamil , Kamila , Karolina , Klaudia , Klaudia , Kuba , Kuba , Kuba , Magdalena , Martyna , Martyna , Martyna , Mateusz , Natalia , Natalia , Ola , Sebastian , Szymon , Wiktor , Zuzanna , Zuzanna .

Sekcja Plastyczna:

Przewodnicząca: Weronika , skład: , Lidia , Zofia , Ewa , Karolina , Jakub , Jakub , Zuzanna , , Marytyna .

5 października odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego!

Największą ilość głosów uzyskała WERONIKA , a zatem została przewodniczącą, jej zastępczynią i jednocześnie szefową sekcji plastycznej jest WERONIKA .

Jej zastępcą  została MARTYNA . Sekcją organizacyjną kieruje PATRYK , jego prawą ręką został SZYMON .