Wszyscy uczniowie szkoły tworzą Samorząd Uczniowski. Poniżej znajduje się lista odnośników do materiałów przedstawiających skład Zarządu Samorządu uczniowskiego, sekcji Samorządu, plany zamierzeń, komunikaty i inne informacje.

Przewodnicząca: Weronika Andzińska

Zastępca przewodniczącej: Weronika Domagała

Sekcja Organizacyjna:

Przewodniczący: Patryk Młynarczyk, skład: Adrian Kocik, Agata Iskra, Agata Wasilewska, Bartłomiej Soczyński, Dominik Zakrzewski, Ewa Przyrowska, Filip Goleń, Izabella Zagrodniczak, Julia Ufnalska, Kacper Dobrosz, Kamil Janczak, Kamila Tamecka, Karolina Mikołajczyk, Klaudia Klimek, Klaudia Muszyńska, Kuba Gortat, Kuba Więckowski, Kuba Zakrzewski, Magdalena Balińska, Martyna Pokora, Martyna Rachfalik, Martyna Troska, Mateusz Stańczak, Natalia Adamus, Natalia Owczarek, Ola Rupniewska, Sebastian Różycki , Szymon Mitelsztet, Wiktor Szwagrzak, Zuzanna Woskresińska, Zuzanna Rachfalik.

Sekcja Plastyczna:

Przewodnicząca: Weronika Domagała, skład: , Lidia Wodzicka, Zofia Wrodycka, Ewa Przyrowska, Karolina Mikołajczyk, Jakub Piotrowicz, Jakub Więckowski, Zuzanna Zyzik, Klaudia Muszyńska, Marytyna Rachfalik.

5 października odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego!

Największą ilość głosów uzyskała WERONIKA ANDZIŃSKA, a zatem została przewodniczącą, jej zastępczynią i jednocześnie szefową sekcji plastycznej jest WERONIKA DOMAGAŁA.

Jej zastępcą  została MARTYNA RACHFALIK. Sekcją organizacyjną kieruje PATRYK MŁYNARCZYK, jego prawą ręką został SZYMON MITELSZTET.

SAMORZĄD UCZNIOWSKI 2016/2017

PRZEWODNICZĄCA    Zuzanna Kowalczyk