Święta Bożego Narodzenia kojarzą nam się nie tylko z miłością, spokojem ale także pięknie udekorowanym domem. W naszej szkole również postanowiliśmy wprowadzić świąteczny nastrój ogłaszając "Klasowy konkurs na najdłuższy łańcuch choinkowy" oraz "Konkurs na najciekawszą klasową dekorację wigilijną" dla wszystkich klas "0", I-III, IV-VIII w budynkach ul. Łódzka 5/7 i ul. Łódzka 117. Celem konkursów jest kultywowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia, integracja zespołów klasowych oraz dobra zabawa. Komisja konkursowa dokona pomiaru oddanych łańcuchów i wyłoni zwycięskie klasy. Podobnie ocenie poddane zostaną piękne klasowe stoły wigilijne, elementy dekoracji, czy też choinki. Liczymy na Waszą pomysłowość, a także estetykę wykonania. 

Terminarz:

1."Klasowy konkurs na najdłuższy łańcuch choinkowy" do 16.12.2022 r. (zgłoszenia do przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Łucji Kowalskiej VIII b).

2."Konkurs na najciekawszą klasową dekorację wigilijną" podsumowanie w trakcie Wigilii Klasowych.

Zapraszamy Samorząd Uczniowski.