Już po raz ósmy Szkoła Podstawowa w Woli Zgłobieńskiej zorganizowała Międzynarodowy Konkurs  „Wesołego Alleluja”. W tym roku przeżywaliśmy go w sposób szczególny bo w czasie pandemii. Jednak nawet takie okoliczności nie przeszkodziły ani nie zniechęciły młodych twórców do wzięcia udziału w konkursie. Grupa artystyczna z naszej szkoły z klasy obecnie VIIa wykonała prace plastyczne w postaci Kart Świątecznych o tematyce związanej z Wielkanocą, które zdobyły uznanie komisji oceniającej. Nagrody otrzymały Wiktoria Ignatowicz kl. VII a i Anna Piaskowska VIII b. Gratulujemy laureatkom sukcesu, życząc powodzenia w kolejnych twórczych przedsięwzięciach.
Celem konkursu było: pobudzanie aktywności twórczej dzieci i młodzieży,  ukazanie tradycji narodowych związanych ze Świętami Wielkanocnymi, wychowanie w duchu szacunku dla wartości chrześcijańskich i rodzinnych, nawiązanie współpracy ze szkołami w Europie i świecie.
Honorowym patronatem konkurs objęli: Podkarpacki Kurator Oświaty, Marszałek Województwa Podkarpackiego, Starosta Rzeszowski, Burmistrz Boguchwały, Prezes Banku Spółdzielczego w Niechobrzu, Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Boguchwale. Patronat medialny – Katolickie Radio „Via” w Rzeszowie.