„Idźmy naprzód z nadzieją”

„Idźmy naprzód z nadzieją” to hasło XII edycji międzynarodowego konkursu plastycznego – „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka” w, którym nasza uczennica z klasy III c Martyna zdobyła wyróżnienie.

Konkurs został zorganizowany przez Muzeum w Bielsku Podlaskim Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku wraz z Wydziałem Katechezy i Szkolnictwa Katolickiego Kurii Diecezjalnej w Drohiczynie oraz Dekanatem Bielskim.

W tegorocznej edycji pt. „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka” wzięło udział 2027 prac z przedszkoli, szkół podstawowych. gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych z Polski i zagranicy oraz od osób indywidualnych. Między innymi z Polski, Ukrainy, Litwy, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych. Uroczysta gala i rozstrzygnięcie miały miejsce 16 października 2017r. w Bielsku Podlaskim.

Gratulujemy Martynie sukcesu i życzymy powodzenia w następnych konkursach.