Nikola

Nikola Maciejewska kl. II b  zdobyła Nagrodę Wojewody Kujawsko-Pomorskiego Mikołaja Bogdanowicza w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym "Śladami Leona Wyczółkowskiego - LUDZIE  w twórczości artysty" zorganizowanym przez Muzeum Okręgowe w Bydgoszczy.

Wszystkie zdjęcia wykonane przez naszą uczennicę, zostały transponowane na podstawie obrazów jednego z czołowych artystów Młodej Polski w nurcie realistycznym. Nominację do wystawy uzyskały również prace fotograficzne Laury Bujnowicz II a, Kacpra Troski II d, Zuzanny Kaczmarek II c, Barbary Politowicz kl. II a, Gabrieli Brody kl. II f i Emilii Ślasko kl. II b.

Gratulujemy Nikoli zdobycia tej prestiżowej nagrody, wszystkim wyróżnionym za interesujące kadry oraz modelom za niewątpliwy urok osobisty, który przyczynił się do tak dużej ilość zdobytych nominacji.

Zdjęcia możecie obejrzeć w galerii szkolnej.