Nikola

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów phocagallery/2017-2018/wyczolkowski oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Nikola kl. II b  zdobyła Nagrodę Wojewody Kujawsko-Pomorskiego Mikołaja Bogdanowicza w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym "Śladami Leona Wyczółkowskiego - LUDZIE  w twórczości artysty" zorganizowanym przez Muzeum Okręgowe w Bydgoszczy.

Wszystkie zdjęcia wykonane przez naszą uczennicę, zostały transponowane na podstawie obrazów jednego z czołowych artystów Młodej Polski w nurcie realistycznym. Nominację do wystawy uzyskały również prace fotograficzne Laury II a, Kacpra II d, Zuzanny II c, Barbary kl. II a, Gabrieli kl. II f i Emilii kl. II b.

Gratulujemy Nikoli zdobycia tej prestiżowej nagrody, wszystkim wyróżnionym za interesujące kadry oraz modelom za niewątpliwy urok osobisty, który przyczynił się do tak dużej ilość zdobytych nominacji.

Zdjęcia możecie obejrzeć w galerii szkolnej.

  {gallery}/phocagallery/2017-2018/wyczolkowski{/gallery}