Miło nam poinformować , że mamy już 7 uczniów , którzy doszli do etapu ostatniego Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Kuratoria Oświaty w każdym województwie. Są to najbardziej prestiżowe konkursy , ponieważ tytuł laureata ( czyli uzyskanie 90 % na etapie wojewódzkim) gwarantuje dostanie się do wymarzonej szkoły omijając progi punktowe.

Od lat mamy finalistów i laureatów a w tym roku: Damian Sudak z fizyki  - opiekun Dariusz Kruk , Kajetan Woskresiński z matematyki - opiekun Katarzyna Olejniczak , Alicja Witkowska i Jakub Bujak z języka angielskiego - Katarzyna Bąkała - Maszarek , Adrianna Rozberg z biologii - opiekun Bożena Woźniak, Wiola Robert i Zuzia Zyzik z wiedzy o społeczeństwie - opiekun Anna Adaszyńska.

Brawa potwierdza się jaki potencjał mają nasi gimnazjaliści. Czekamy jeszcze na wyniki z plastyki!!!!