unicef

W roku szkolnym 2013/2014 nasza szkoła przystąpiła do Klubu Szkół UNICEF w którym nadal czynnie działa.
Klub Szkół UNICEF to inicjatywa edukacyjna, która zrzesza placówki zainteresowane propagowaniem wśród swoich podopiecznych idei niesienia pomocy najbardziej potrzebującym dzieciom na świecie. /za: www.unicef.pl/

unicef

W ramach działań szkolnego wolontariatu w roku szkolnym 2016/2017 nawiązaliśmy współpracę z Domem Dziecka dla Małych Dzieci w Łodzi ul.Drużynowa 3/5. W potrzebie są malutkie dzieci (od pierwszych dni życia), dlatego przez kwiecień, maj, czerwiec zbieraliśmy najpotrzebniejsze rzeczy np. pieluchy, kremy, chusteczki. Samorząd Uczniowski wszystkie podarowane rzeczy przekazał przedstawicielowi Domu Małego Dziecka. W zbiórce wzięło udział również nasze konstantynowskie Gimnazjum.

Darczyńcom składamy serdeczne podziękowanie.

zserca