Opłatę za obiady należy uiszczać  do 10-go każdego miesiąca. W miesiącu grudniu 2019 r. opłata wynosi:

14 dni x 4.00 z = 56 zł.

Opłaty należy dokonać: Bank Spółdzielczy w Aleksandrowie Filia w Konstantynowie Łódzkim  25 8780 0007 0000 0114 1000 0002. W treści przelewu należy umieścić imię i nazwisko dziecka/dzieci klasa, miesiąc za który dokonana jest opłata, w przypadku odliczeń za poprzedni miesiąc ilość obiadów, bądź godzin świetlicowych odliczonych.

Z wielką przyjemnością informujemy, iż podczas tegorocznej zbiórki uzbieraliśmy 2300 kg kasztanów!!! Konto Rady Rodziców zostało zasilone kwotą 2300 zł ze sprzedaży kasztanów.

Za zebrane pieniądze  z tej akacji zostały kupione ławeczki dla uczniów, które ustawiliśmy na szkolnym korytarzu. Najaktywniej do naszej akcji włączyły się klasy V B, II C i I C, które uzbierały najwięcej kasztanów. Brawo!

W podziękowaniu za udział w szkolnej akcji kasztankowej Dwa Urocze Ludziki Kasztankowe rozdały wszystkim uczniom naszej szkoły cukierki Kasztanki, ufundowane przez Radę Rodziców.

Bardzo dziękujemy Wszystkim Uczniom i ich Rodzinom za zaangażowanie. Szykujmy się już na następny rok - może uda się pobić tegoroczny wynik.

Rada Rodziców i Dyrektor szkoły.

Opłatę za obiady należy uiszczać  do 10-go każdego miesiąca. W miesiącu listopadzie 2019 r. opłata wynosi:

19 dni x 4.00 z = 76 zł.

Możesz zapomnieć o tradycyjnym dokumencie!

Nasza szkoła podpisała porozumienie z Ministerstwem Cyfryzacji. Tym samym możemy naszym uczniom wydać dokument elektroniczny - mLegitymacja.

Dokument elektroniczny – mLegitymacja szkolna ma taką samą funkcję i moc prawną jak legitymacja wydana w wersji papierowej lub w postaci plastikowej karty (e-legitymacji). Za pomocą usługi mLegitymacja szkolna można:

• potwierdzić, że jest się uczniem danej szkoły,
  • skorzystać z ulg i zwolnień, które przysługują po okazaniu legitymacji.

Wydanie i anulowanie mLegitymacji jet bezpłatne! Więcej informacji w artykule mLegitymacja - procedury.

Opłatę za obiady należy uiszczać  do 10-go każdego miesiąca. W miesiącu październiku  2019 r. opłata wynosi:

23 dni x 4.00 z = 92 zł.

• potwierdzić, że jest się uczniem danej szkoły,
  • skorzystać z ulg i zwolnień, które przysługują po okazaniu legitymacji.

Dzięki mLegitymacji możesz zapomnieć o noszeniu tradycyjnego dokumentu. To tradycyjna legitymacja szkolna, ale wyświetlana na ekranie Twojego telefonu (wg gov.pl). Wydanie i anulowanie mLegitymacji jet bezpłatne!

Podstawa prawna:

1. Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z 26 kwietnia 2018 r. w sprawie świadectw, dyplomów państwowych i innych druków szkolnych (Dz. U. z 2018 r. poz. 939 ze zm.).
  2. Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 16 października 2018 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie świadectw, dyplomów państwowych i innych druków szkolnych: (Dz.U. 2018 poz. 2011)

Kolejność działań:

1. Pobrać wniosek, wypełnić i dostarczyć do sekretariatu szkoły. Wniosek jest tutaj.
  2. Wysłać zdjęcie dziecka (dzieci) przez dziennik elektroniczny UONET+ (aktualne zdjęcie spełniające wymogi zdjęcia dokumentowego w formacie JPG lub JPEG o rozmiarze max. 5MB i wymiarach minimum 500x600 px.). Więcej informacji o zasadach prawidłowego zdjęcia do dokumentów.
  3. Oczekiwać w dzienniku elektronicznym informacji o odbiorze kodu QR i kodu aktywacyjnego do aplikacji mObywatel (osobisty odbiór rodzica w sekretariacie).
  4. Zainstalować aplikacje mObywatel ze sklepu Google Play lub Apps Store. W usłudze Legitymacja szkolna zeskanować otrzymany kod QR oraz wpisać kod aktywacyjny mLegitymacji.
  5. Aby anulować (utrata telefonu, niepoprawnego działania, utrata tożsamości, rezygnacja z usług) mLegitymacje należy pobrać, wypełnić i dostarczyć wniosek do sekretariatu. Wniosek znajduje się tutaj. Potwierdzenie uzyskujemy w dzienniku elektronicznym.

Wymagania techniczne dla urządzeń mobilnych:

1. systemy operacyjne Android w wersji 6.0 lub wyższej, lub iOS w wersji nie niższej niż 10.3,
  2. połączenia z internetem.

Ważne linki:

mlegitymacja

W szkole działa Rada Rodziców, która wspiera działalność statutową szkoły. W tym dziale znajdziesz informacje o składzie osobowym Rady Rodziców i rad oddziałowych, plany zamierzeń, sprawozdania oraz inne informacje.

Więcej o: Rada Rodziców