Przed Mateuszem kolejny III etap...

Miło nam poinformować, że Mateusz Ścisło kl. III b został finalistą II etapu konkursu z wiedzy o sztuce pt. Kultury starożytne – kolebką zjednoczonej Europy dla szkół podstawowych Łodzi i województwa łódzkiego zorganizowanym przez Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi pod patronatem Prezydenta Miasta Łodzi.

Celem I edycji tego konkursu jest korelacja przedmiotów humanistycznych, wykształcenie umiejętności oceny kulturowego dorobku naszej cywilizacji, rozwijanie zainteresowania młodzieży kulturą i sztuką i podniesienie poziomu wiedzy o sztuce wśród uczniów.

Przed Mateuszem kolejny III etap już w kwietniu, który polega na przygotowaniu prezentacji multimedialnej z dowolnie wybranego tematu związanego z historią sztuki oraz podanie prawidłowej odpowiedzi na przedstawiony przez komisję slajd dotyczący wybranego dzieła sztuki starożytnej.

Życzymy powodzenia!!!