Dziękujemy bardzo serdecznie Pani Annie Walczak dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Konstantynowie Łódzkim za pomoc i wsparcie w organizacji uroczystości 11 Listopada Narodowego Święta Niepodległości w naszej szkole. Przekazane sztalugi i elementy związane z dekoracją i realizacją projektu ministerialnego "Konstantynów dla Niepodległej#wiktoria 2020",  podniosły walory artystyczne prezentacji słowno muzycznej przygotowanej przez klasę VII b i p. Grzegorza Rybusa. Dziękujemy również wszystkim uczniom, którzy aktywnie uczestniczyli w aranżacji świątecznej korytarzy i przygotowanie elementów - napisy i grafika na sali gimnastycznej oraz froncie szkoły. Brawa dla  cudownej 17 osobowej "grupy artystycznej" - dekorują, malują, rysują, robią zdjęcia, tańczą, śpiewają i reprezentują szkołę na forum miasta!!!  Martyna, Weronika, Zosia, Łucja, Angelina, Lena jesteście Super! Szczególne podziękowania składamy Dyrekcji szkoły, świetlicy szkolnej - Pani Izie Pawlaczyk i Joli Sobczyńskiej, wszystkim nauczycielom, a także Pani Anecie Piotrowicz, Pani Kasi Furman oraz Radzie Rodziców za wsparcie kiermaszu patriotycznego i okazjonalne wspaniałe wypieki. Serce rośnie!!!

Dziękujemy!

Zdjęcia na stronie facebook Urzędu Miasta Konstantynowa Łódzkiego i MOK.