Klasa 4 uważana jest za przełomową w edukacji w szkole podstawowej. Już nie jesteśmy maluchami, ale poważnymi uczniami. Nasze obie klasy 4, A i B rozpoczęły naukę w wyższym etapie kształcenia brawurowo. 1 września z wychowawcami, Joanną Szczesio-Gawrńską i Bogdanem Kobojkiem poznały zasady panujące w szkole, system oceniania z przedmiotów i zachowania oraz budynek szkoły. 8 i 9 września klasy miały zajęcia integracyjne prowadzone przez panią psycholog Aleksandrę Miklaszewską i panią pedagog Martę Maroń. Była szansa na lepsze poznanie się i wspólną zabawę. W piątek natomiast wybraliśmy się do kina na film "Lessy wróć". Wspólne przeżywanie przygód słynnej psiny i jej opiekuna oraz różnych emocji zbliżyło nas do siebie.

Klasy 4a i 4b Szkoły Podstawowej Nr 1 w Konstantynowie Łódzkim im. Królowej Jadwigi wystartowały z energią, radością i chęcią do nauki!