20 września w grupach przedszkolnych hucznie obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. Obie sale zostały kolorowo udekorowane z okazji tak ważnego święta.

Grupa OP1 od samego rana dzielnie ćwiczyła piosenki i wiersze przygotowane z okazji ich święta. Było dużo śmiechów, zabaw i gier. Dzieci pokonały tor przeszków, uczestniczyły w tańcach i zabawach przy chuście animacyjnej oraz gumie sensorycznej. Ćwiczenia sprawności fizycznej zaoowocowały dużym apetytem u przedszkolaków.

Grupa OP2 ustaliła zasady obowiązujące w grupie: jak należy się zachowywać, na co zwracać uwagę, jakim być w stosunku do rówieśników. Dzieci podpisały kontrakt za pomocą odciśniętych pomalowanych farbami rączek. Następnie najmłodsi zaśpiewali dwie piosenki, których się nauczyli przez ostatnich kilka dni. Po występie wokalnym dzieci wykonały pracę plastyczną "Puzzle" .

Dzieci z grupy OP1 oraz OP2 otrzymały ordery, by upamiętnić ten cudowny dzień. Podczas radosnych pląsów chłopcy i dziewczynki utrwalali znajomość kolorów, ćwiczyli reakcję na dźwięki. Każdy przedszkolak potwierdzi, że zabrakło czasu na nudę i smutki. Na wszystkich buziach gościły uśmiechy.
 
Wychowawczynie Oddziałów Przedszkolnych