1 października 2021r obchodzony był  XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Dzień ten ma na celu zachęcić wszystkich uczniów do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia, której  znajomość jest  niezwykle przydatna w życiu codziennym. Nasza szkoła również przystąpiła do obchodów tego święta.  Uczniowie klas  IV – VII brali udział w konkursie na Mistrza Tabliczki Mnożenia.  Wielu wykazało się bardzo dobrą znajomością  tabliczki. W niektórych klasach było kilku mistrzów tabliczki. 

Najlepsi  znawcy tabliczki w poszczególnych klasach to:

W kl IVA:   Wiktoria  Sójka,  Kacper Jeziorski , Magda Ciałkowska

W kl IVB :  Piotr Atłas,   Dawid Ostrowski,    Nikodem Rola

W kl VA :   Mikołaj  Wrodycki,  Zofia Grala

W kl VB:    Maria  Sobczak, Olga  Buczek,  Maks Majewski, Maks  Stasiak

W kl VI :    Maria Błaszczyk, Maja Kluza, Ola  Mruk, Hubert Wołoszczuk, Natasza Olchowik

W kl VIIA:    Amelia Sujecka

W kl VIIB:    Jan Kozłowski,  Klaudia  Łukaszewska, Alicja Rumowicz, Olek Stasiak, Olek Madera.

Gratulujemy najlepszym.

B. Zawadzka i E. Sobczak-Poszepczyńska