Karolina Pastusiak kl. IV b Wyróżniona w ogólnopolskim regionalnym konkursie plastycznym "Tradycje wielkanocne w oczach dziecka i osoby dorosłej" oraz "Wiosna" zorganizowanym przez Stowarzyszenie od serca "Faustynka" w Legnicy. Dziękujemy organizatorowi i gratulujemy Karolince bardzo serdecznie życząc kolejnych sukcesów!

Nasze uczennice Maja Dróżdż, Kaja Ilska i Lena Dziwisińska zostały laureatkami konkursów ogólnopolskich w Częstochowie i Płocku. Stworzyły kompozycje związane z naturąpt. "Szlakiem orlich gniazd" i w sposób malarski oddały symbole nawiązujące do"Tradycji Wielkanocnych 2022". Dziewczynki są uczestniczkami cotygodniowych warsztatów plastycznych interaktywnych MOK, gdzie kształcą swe umiejętności manualne i wyobrażeniowe. Ich prace można oglądać w Częstochowie - MOK i Galerii Themersonów - Płock. Gratulujemy!

( Info za facebook MOK)