Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Seniora pragniemy zachęcić Państwa do udziału w niecodziennej, wyjątkowej akcji charytatywnej ,,Herbatka dla Seniora”.

Celem akcji jest zbiórka różnego rodzaju herbat, które zostaną przekazane do Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Fel-Med w Konstantynowie Łódzkim.

Poprzez akcję dążymy do integracji międzypokoleniowej, docenienia roli seniorów w społeczeństwie oraz kształtowania u dzieci postaw szacunku wobec osób starszych. Akcja nawiązuje do kierunku polityki oświatowej państwa na rok szkolny 2022/23: Wychowanie zmierzające do osiągnięcia ludzkiej dojrzałości poprzez kształtowanie postaw ukierunkowanych na prawdę, dobro i piękno, uzdalniających do odpowiedzialnych decyzji.

Wspólnie umilmy seniorom zbliżające się jesienne i zimowe wieczory!

Herbatki prosimy składać w holu naszej szkoły do specjalnie przygotowanego pudełka. 

Zbiórka potrwa do 10.11.2022 r.

Małgorzata Kwasek, Edyta Tomasik