„Polsko, Ty zawsze wiernych miałaś synów!...”

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów phocagallery/2017-2018/nsn oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

„Polsko, Ty zawsze wiernych miałaś synów!...”

99. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości była okazją do spotkania społeczności  uczniowskiej naszej szkoły na uroczystej akademii, która odbyła się 10 listopada w sali gimnastycznej.Uczniowie klasy Va pod opieką p. Jerzego Jabłońskiego przygotowali piękną refleksję na temat walki narodu polskiego o wolność i niezawisłość.

Ranga tego wydarzenia została podkreślona uroczystym wykonaniem hymnu państwowego, galowym strojem i kotylionami. 11 listopada to dla nas Polaków wielki dzień, symbol niezłomności narodu, bohaterskiej walki wielu ludzi i nadziei na wspólny dom - Polskę. Wszyscy uczniowie w atmosferze skupienia i uwagi obejrzeli krótka scenkę o upadku Rzeczpospolitej, wysłuchali wierszy i pieśni o walce o wolność i mogli włączyć się we wspólne przeżywanie Święta Niepodległości.

  {gallery}/phocagallery/2017-2018/nsn{/gallery}