Dnia 08.03.2022 roku grupy 0A oraz 0P2 wybrały się do Baśniowej Kawiarenki. Przedszkolaki obejrzały spektakl pt. "Ada i Kosmitek".
Przedstawienie było historią niezwykłej przyjaźni samotnej dziewczynki Ady z mądrym przybyszem z innej planety. Dzieci dowiedziały się, że pomaganie innym ludziom i stworzeniom czyni z nas ludzi wrażliwych i dobrych. Dzięki wspaniałej grze aktorskiej, oryginalnym kostiumom, lalkom oraz dekoracjom obcy świat stał się dla najmłodszych bardzo ciekawy i pouczający. 
Dziewczynki i chłopcy nagrodzili aktorów gromkimi brawami a w czasie całego występu nie brakowało śmiechów oraz entuzjastycznych reakcji widowni.
Każdy widz został poczęstowany smacznym ciasteczkiem oraz soczkiem. 
Uśmiechy na dziecięcych buziach wskazywały, że wycieczkę można uznać za bardzo udaną. 

Wychowawczynie grup 0A i 0P2