W poniedziałek, 19.12. 2022r. odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu świetlicowego dla klas 0-III zorganizowanego we współpracy z Małym Samorządem Szkolnym. Komisja konkursowa miała nie lada problem z wyborem najpiękniejszych kartek. Przy ocenie prac brano pod uwagę oryginalność pomysłu, technikę i estetykę wykonania oraz wrażenie artystyczne. Wyłoniono 10 laureatów konkursu, a wszystkie kartki świąteczne zostały zaprezentowane na tablicy na szkolnym korytarzu.

W kategorii klas 0-I nagrodzeni zostali uczniowie:

I miejsce – Laura Jabłońska z grupy 0b

                   Natalia Szczodrowska z kl. Ia

II miejsce – Laura Bandkowska z kl. Ia

III miejsce – Oliwier Kowalski z kl. Ic

W kategorii klas II-III nagrodzeni zostali uczniowie:

I miejsce – Julia Goch z kl. IIc         

                    Julia El Saheli z kl. IIa

II miejsce – Krystian Talsma z kl. IIc

                    Konstancja Bakus z kl. IIb

III miejsce – Jan Cydejko z kl. IIa

                     Aleksandra Zbiorczyk z kl. IIc

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom.

Agnieszka Kapuścińska