Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy i magiczny czas, pełen radości i rodzinnych spotkań. O tę świąteczną atmosferę w Szkole Podstawowej nr 1 zadbały w tym roku dzieci z grupy przedszkolnej Op1, które we wtorek 10 stycznia, zaprezentowały zaproszonym gościom przygotowywane od kilku tygodni „Jasełka bożonarodzeniowe”.  Podczas występu przedszkolaki przedstawiły swoją opowieść o narodzinach Jezusa, oprawioną wieloma kolędami i pastorałkami. Piękna scenografia nawiązująca do Betlejem oraz stroje przedszkolaków były idealnym dopełnieniem całego przedstawienia. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i taneczne. Rodzice ze wzruszeniem oglądali swoje pociechy a gromkimi brawami nagrodzili ich pracę. Ach, jakże było magicznie, pięknie, rodzinnie…