...promowanie czytelnictwa...
Miło nam poinformować, że dzieci z oddziału przedszkolnego 0B biorą udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym "Mały Miś w świecie wielkiej literatury". Głównym celem projektu jest rozwijanie i promowanie czytelnictwa. Projekt podzielony jest na kilka modułów, a każde wydarzenie z nimi związane zapowiada niesamowitą przygodę.
Rozpoczęliśmy I moduł projektu, w którym do naszej grupy zawitał Miś Kokosek. Wspólnie stworzyliśmy kącik czytelniczy w naszej sali, w którym Kokosek ma swoje miejsce, a dzieci mogą tam odpoczywać, przeglądać swoje ulubione książki. Miś miał dla dzieci niespodziankę w postaci kolorowych zakładek do książki, a jego zdjęcie wraz z zmisiowaną książką wyruszy do domu naszych przedszkolaków abyśmy mogli utworzyć Misiowy Ranking Dziecięcych Hitów do czytania.