Nasza uczennica Alicja Rumowicz poprowadziła warsztaty interaktywne plastyczne, których tematem stał się "Anioł" w technice kolażu. W specjalnie zaaranżowanej przestrzeni pracowni plastycznej, powstał mini stół do pracy twórczej, gdzie zostały zaprezentowane kolejne etapy powstawania kompozycji barwnej półpłaskiej. Oprócz tego Alicja opowiedziała o historii narodzin ekspozycji obrazów umieszczonych w Małej Galerii Szkolnej. Dokument filmowy można będzie oglądać w naszej Szkolnej Filmotece - zapraszamy! Szykujemy jeszcze jedną niespodziankę dla wszystkich z okazji Świąt Bożego Narodzenia. ale cicho sza...! Poczekajmy jeszcze chwilkę, jesteśmy w trakcie przygotowań, a tradycje i obyczaje związane ze świętami staną Wam się jeszcze bliższe. Kultywując nasze dziedzictwo kulturowe, stajemy się przecież bogatsi i mądrzejsi.