Miło nam poinformować, że nasi uczniowie zdobyli nagrody główne w konkursach miejskich organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Konstantynowie Łódzkim. Podsumowanie nastąpiło w trakcie niedzielnego kiermaszu bożonarodzeniowego 20.12.2020 r na Placu Kościuszki.

W Konkursie Miejskim Plastycznym pt. "Już Anieli przylecieli" nagrody główne w poszczególnych kategoriach otrzymali:

* Krzysztof Walczak kl. IV b  - za pomysłowość i użyte środki wyrazu artystycznego

* Antonina Grek kl. VII b - za walory artystyczne i przekaz formalny pracy plastycznej oraz zawartą symbolikę.

Ze względu na wysoki poziom prac i walory artystyczne form półpłaskich pt. "Drzewko świątecznej radości" przygotowanych w pakietach dla naszych utalentowanych uczestników warsztatów plastycznych - interaktywnych MOK, postanowiono nagrodzić uczniów z naszej szkoły:

* Maję Wybrańską kl. II c  - za pomysłowość i stworzenie z drzewka stroika świątecznego

* Alicję Rumowicz kl. VI b  - za uzyskanie trójwymiarowości oraz przestrzeni i autokreację

* Klaudię Łukaszewską kl. VI b - za kreatywne podejście do tematu i wykorzystanie różnorodnych środków wyrazu.

Szczególne podziękowania i nagrodę otrzymała także z rąk p.Leny Podsiadła dyrektor MOK nasza wspaniała mama p. Ewa Rumowicz za wspieranie działań edukacyjno - kulturalnych w okresie pandemii i ogromne otwarte serce. 

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym, życząc kolejnych wspaniałych sukcesów artystycznych!