GOŚ

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów phocagallery/2017-2018/gos oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W dniu 29. 11. 2017 roku uczniowie klasy VI i VII odwiedzili Grupową Oczyszczalnię Ścieków w Łodzi. Zwiedzanie obiektu było możliwe dzięki realizowanemu w szkole projektowi edukacyjnemu pn. „TAK dla czystego powietrza”, który finansowany jest przez WFOŚiGW. Na początku zajęć terenowych uczniowie obejrzeli film o działalności oczyszczalni, a podczas zwiedzania obiektu dowiedzieli się wielu ciekawostek i poszerzyli swoją wiedzą z zakresu ekologii.

Serdecznie dziękujemy za umożliwienie naszym uczniom zwiedzenia GOŚ.

Monika Robert

   {gallery}/phocagallery/2017-2018/gos{/gallery}